PORTFOLIO

 

Jūsu portfolio kalpo kā CV. Tāpēc labs portfolio ir viens no svarīgākajiem aspektiem tālākai izaugsmei.

Ieteikumi: Pirms mēģini izveidot portfoli, ir svarīgi zināt, kāda veida modele/is esi. Portfolio ir jāakcentē tava spēcīgākā puse - glamūra, apkašveļas, sportiskā stila, tāda veida fotogrāfijas jums ir jābūt jūsu portfolio. Jābūt reālistam. Ja esi īsa auguma, tad pieturies pie komerciāla un dzīvesstila bildēm. portfolio
Pēdējā laikā viens no pieprasītākajiem un neatņemamiem pakalpojumiem ir kļuvusi datorgrafikas apstrāde (PhotoShops). Patiesi pārsteidzošas fotogrāfijas no žurnāla vāka aizvien vairāk priecē, kas nereti kļūst par vadmotīvu jaunajām modelēm. Tomēr ne vienmēr to akceptē komerciālos pasūtījumos. Tāpēc izdomājiet kādu jūs vēlaties redzēt savu portfolio. Ir neatlaidīgi cilvēki, kuri spēj pārliecināt reklāmdevējus, ka cilvēka acs informāciju kāro saņemt vizuāli baudāmā “ietērpā”.
Izmantojiet žurnālus un citas publikācijas, lai izlemtu kādas bildes vēlaties iekļaut savā portfolio. Tas palīdzēs jums iegūt priekšstatu.

Līdzi ir jāņem: Vismaz daži apģērbu komplekti (3 – 4), kuros jūs izskatāties vispievilcīgāk. Viens komplekts – vēlams vakartērps. Otrs – brīvāks, meitenēm – īsi svārki, augstpapēžu apavi. Ir vēlams ņemt līdzi arī modīgus un stilīgus apģērbus. Puišiem arī jāņem daži apģērbu komplekti: vakara tērps, sporta kostīms, letišķs uzvalks, utt. Makijāžai jābūt savai vai arī ar mūsu vizažista palīdzību.
Pārliecinieties pirms dodotas uz fotosesiju vai ir paņemts līdz viss nepieciešmais (apģērbs, apavi, aksesuāri)!

Meikaps: Ja gribat iegūt augstas klases bildes, ir jāparūpējas par frizūru un meikapu. Pacenšaties lietot matētu dekoratīvo kosmētiku (bez spīduma). Lai lūpas uz foto izskatītos pilnīgākas un sulīgākas var izmantot lūpu spīdumu. Ir iespējams par papildus samaksu pieaicināt vizāžistu.

Kontaktēšanās: mūs var sakontaktēt caur e-pastu, zvanot, atnākot vai uzmeklējot draugiem.lv Vēlams būtu mums tikties pirms fotosesijas, lai apsprietu kāds ir jūsu mērķis, kāda stila bildes vēlaties. Kā arī vienoties par vietām, foniem, apģērbu, datumu, laiku, utt.

Cena: Atkarībā no jūsu vēlmēm - portfolio lieluma, tērpu skaita, vietām (studijā, bīvā dabā, telpās) ar vizāžistu vai bez, arī mainās cena. Tāpēc precizēt var kontaktējoties. Mēs apspriedīsim jūsu idejas un vēlamo rezultātu.
Vizāžists: ~10Ls (~14 Eur) par stilu (frizūra un grimms).
Fotosesija: ~20Ls/h (28 Eur/h)

 

Labs garastāvoklī ir solis pretī veiksmīgai fotosesijai!