Agris Šiliņš

Pirmoreiz fotoaparātu rokās paņēmu pirms 35 gadiem, mācoties vidusskolā, un kopš tā laika neesmu no tā šķīries. Fotogrāfijas meistarību mācījos strādājot Rīgas kinostudijā. Pamatīgu praksi ekstremālos apstākļos apguvu, dienējot armijā aiz Polārā loka. 1981.gadā pēc atgriešanās mājās iestājos tolaik prestižajā Tautas fotostudijā „Rīga”. Pēc diviem gadiem Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā atklāja manu pirmo fotoizstādi. Portreti, reportāžu uzņēmumi, ainavas bija galvenokārt tapušas fotokorespondenta darbā Jelgavas rajona Laikrakstā „Darba Uzvara”. Papildus darbam avīzē vadīju arī Jelgavas pilsētas un rajona fotostudiju.
māksliniekstukssvesturisks fototuksskolhozs

Fotogrāfa darbs ir devis man lielisku iespēju apceļot gan Latviju, gan tālas zemes – Ķīnu, Dāniju, Poliju, Armēniju, pabūt pie Sibīrijas latviešiem. Protams, visur ir fotografētas neparastās ainavas, pilsētas un cilvēki. Ar savām fotogrāfijām esmu piedalījies dažādās starptautiskās izstādēs un konkursos. Ir bijušas arī astoņas lielākas vai mazākas personālizstādes.
ķīnakāzasābols

Mājas lapā agra-foto.com ir redzami darbi, kas ir mans redzējums uz savu pilsētu, uz apkārt notiekošo. Skatieties un vērtējiet, meklējiet arī paši savdabīgo ainavā, sadzīvē un cilvēkos!

AGRIS ŠILIŅŠ

 

TEHNIKA, KO IZMANTOJU


canon fotoaparāti

Jau vairāk kā 20 gadus strādāju ar Canon firmas tehniku. Esmu pie tās pieradis un es, tāpat kā mani klienti, esmu pilnībā apmierināts ar kvalitāti. Bildējot man vienmēr līdz ir divi fotoaparāti (Canon 5D mark II un 5D), garantijai, bet dodoties bildēt kāzas un reportāžas ar diviem fotoaparātiem ir arī vieglāk strādāt. Izmantoju Canon sistēmas digitālās spoguļkameras ar profesionālas klases Canon optiku un Canon zibspuldzēm, kas dod iespēju iegūt maksimāli labas kvalitātes bildes dažādos laikapstākļos un situācijās.