KĀZAS

Uzskatam. Uzskatam, ka vissvarīgākais ir izprast laulājamo pāri, būt daļai no viņa īpašā stāsta. Kāzās fotgrāfs ieiet kā draugs, emocionāli saistīts ar šo dienu, izdzīvojot to līdz ar jauno pāri. Fotgrāfs Agris: "Teikšu atklāti, ejot uz kāzu svinībām, man jāiemīlas līgavā. Un es to arī daru, bet labi, ka tas ir tikai īsu brīdi – kamēr top foto. Tad rezultāts izdodas."
Ir svarīgi izvēlēties īsto kāzu fotogrāfu. Atrast fotogrāfu, kurš atbilst jūsu vēlmēm, jūsu prasībām. Pēc kāzām, kad kūka būs apēsta un kleita iesaiņota, kāzu fotogrāfijas ir publiskā daļ , kas tiek pārskatīta ik pa laikam - radu vai draugu pulkā, klusos vakaros, esot divatā.
Mēs vēlamies, lai tad jūs sajūsmā sauciet – jā, tā bija! Kāzu diena ir emociju un notikumu bagāta, tāpēc vēlāk, skatoties kāzu fotogrāfijas, var ieraudzīt tik daudz interesanta un iepriekš nepamanīta.

Pieredze ir vairāk kā 30 gadus. Bildējot kāzas, vasarās tiek izbraukāta visa Latvija - no Ventspils līdz Cēsīm un no Liepājas līdz Valkai. Pēdējos gadus fotgrāfs Agris sevi jau saucu par kāzu fotogrāfu. 2009. gadā viņam bija personālizstāde "Kāzas".
personālizstāde

 

KĀZU FOTOGRĀFĒŠANA

līgavaSAZINĀŠANĀS: Esam fotografējuši kāzas daudzviet Latvijā, tā kā, ja nolēmāt uzticēties -ziņojiet! Sarunāsim konsultāciju pa telefonu vai arī tiksimies, lai izrunātu jūsu vēlmes, apspriestu plānus un vienotos par samaksu. Esmam gatavs atklāt savu pieredzi, lai palīdzētu darīt jūsu kāzu dienu īpašu. Nekautrējaties uzdot jautājumus. Pēc sarunas izlemsiet, vai fotogrāfs no AD FotoStudijas būs ari jūsu kāzu fotogrāfs.

PLĀNOŠANA: Sazinoties apspriedīsim jūsu kāzu plāna nianses – vietu, laiku, viesu skaitu, aktivitātes un, vissvarīgākais, iepazīsim cits citu, ir svarīgi zināt, kā jūs redzat savas kāzas. Mūsu mērķis ir iemūžināt jūsu kāzas tā, lai foto atbilstu jūsu personībai un veidot attēlus tā, lai tie ir unikāli jums.

 

PIRMSKĀZU FOTOSESIJA: Jā, arī tā ir interesanta un aizraujoša gan brīvdabā, gan telpās. Fotografēšanai brīvdabā pirmskāzu fotosesijavislabāk izvēlēties rīta pusi vai vēlu pēcpusdienu, izmantojot dabīgo gaismu un izvēloties vietu, kas ir īpaša jums. Varam palīdzēt, izdarot izvēli!
Pāri izvēlas šo fotosesiju dažādu iemeslu dēļ - lai būtu bildes kāzu ielūgumiem, apsveikumiem, lai izveidotu albūmu ko rādīt kāzas, sev par prieku. Ja jūs interesē kāda īpaša izdruka (liela bilde, kanva) vai dizaina pakalpjumi (ielūgumi, fotogrāmata), tad ir iespējas, un mēs labprāt palīdzētu paši vai ar padomu.

 

KĀZU DIENA: Šis ir jūsu dienā. Tai ir jābūt tik brīvai un patīkamai, cik vien iespējams. Jūsu kāzu dienai ir jābūt jautrai! Mūsu mērķis ir pārliecināties, lai bildes ir viena lieta par ko jums nav jāuztraucas. Fotogrāfs ieradīsies vietā un laikā, kuru iepriekš norunāsim. Viens no galvenajiem faktoriem, kas nosaka bilžu secību, būs atkarīgs no tā, vai jūs nolēmāt redzēt viens otru, pirms ceremonijas privāti, vai jūs esat nolemuši gaidīt viens otru līdz cermonijai. Tas ir jāizlemj un jānoruna, kuru un kad fotogrāfs bildē, ja jūs esat atsevisķi (vai varbūt jāpieaicina 2 fotogrāfi?). Svarīga lieta, ko atcerēties par savu kāzu dienu un fotogrāfešanu ir tā, ka visi iepriekš noliktie laiki ir aptuveni, tāpec bieži sanāk kaut kur steigites! Es jūs nestaidzināšu un neuzstāšu. Ja kaut kas ir jāpārceļ uz vēlāku laiku, tad viss ir saskaņojams. Jebkas var parādīties pēdējā brīdī.
Vissvarīgākais ir tas, ka jūsu kāzu dienā jums ir ērti un esat pārliecināti, zinot ka fotogrāfs tver skaistos mirkļus no jūsu dienas!

 

kāzu disks

 

 

BILDES: Aptuveni divas nedēļas pēc kāzām saņemsiet fotogrāfijas. Vidēji kāzās ir apturēti ap 1000 fotomirkļiem. Tos fotogrāfs apstrādā pēc saviem ieskatiem. Jūs saņemsiet DVD disku ar bildēm, plus fotogrāfa izvēlētos mirkļus fotogrāfijās – desmit – izmērā 20x 30 un trīsdesmit – 15x20.
Pēc jūsu vēlmes – par papildu samaksu varu izveidot kāzu albūmu, kāzu fotogrāmatu, fotofilmu, ko skatīties datorā vai televizorā, kalendāru, kanvu...


kanvaskāzu fotogrāmatas

CENA: Nav konstanta un precīza. Katras kāzas ir citādākas. Cenu noteic – fotografēšanas ilgums, attālums (izmantoju savu transportu) un citas nianses. Par visu var vienoties, tāpēc piezvaniet un izklāstiet savas vēlmes!