FOTOSESIJA

Izvēlieties sev atbilstošu foto sesiju:

A - „Ātrā” sesija . . . 20Ls (28 Eur)
Sesija ilgst ~ 45min. pie 1 fona, bez pārģērbšanās.
No iegūtajiem kadriem izvēlēsieties 20 bildes, kas tiks apstrādātas un ierakstītas CD, kurā būs viena mape ar augstas izšķirtspējas bildēm (ko vēlāk varēsiet drukāt lielformātā un kanvās) un otra – tās pašas bildes mazākā izmērā ( ko var ievietot internetā vai sūtīt e –pastā).
pamata fotosesija

 

B - „Klasiskā” sesija . . . 30Ls (42 Eur)
Sesijas ilgums ir 1.5 stundas, pie 2 foniem ar 1 pārģērbšanos.
No iegūtajām bildēm varēsiet izvēlēties 40, kas arī tiks apstrādātas un ierakstītas CD, kurā būs viena mape ar augstas izšķirtspējas bildēm (ko vēlāk varēsiet drukāt lielformātā un kanvās) un otra – tās pašas bildes mazākā izmērā ( ko var ievietot internetā vai sūtīt e –pastā).
klasiskā fotosesija

 

C - „Mākslinieciskā” sesija . . . 50Ls (71 Eur)
T'as ir 2.5 stundas gan studijā, gan brīvdabā, ar vairākkārtēju (piecas) apģērbu maiņu.
Pēc fotogrāfa ieskatiem taps krāsainas un melnbaltas bildes. Varēsiet izvēlēties 70 kadrus, kas tiks apstrādāti un ierakstīti CD, kurā būs viena mape ar augstas izšķirtspējas bildēm (ko vēlāk varēsiet drukāt lielformātā un kanvās) un otra – tās pašas bildes mazākā izmērā ( ko var ievietot internetā vai sūtīt e –pastā).
fotosesija

 

D - „Stāsts” sesija . . . 80Ls (112 Eur)
5 stundas studijā un brīvdabā. Turklāt laiku variet sadalīt divās daļās, izmantojot to dienā, kuru izraudzīsiet. Sesijas laikā līdz pat 10 reizēm varēsiet mainīt apģērbu.
No iegūtajiem mirkļiem izraudzīsiet 100, kas tiks apstrādātas un ierakstītas CD, kurā būs viena mape ar augstas izšķirtspējas bildēm (ko vēlāk varēsiet drukāt lielformātā un kanvās) un otra – tās pašas bildes mazākā izmērā ( ko var ievietot internetā vai sūtīt e –pastā).
fotosesija

 

E - „Drauga” sesija . . . 70Ls (99 Eur)
Gan studijā, gan brīvdabā kopā ar fotogrāfu – jūs un jūsu draugs vai draudzene - 3 stundas, apģērba maiņa trīs reizes. Iegūsiet krāsu un melnbaltos attēlus un varēsiet izraudzīt 50 bildes, tās saņemsiet CD, kurā būs viena mape ar augstas izšķirtspējas bildēm (ko vēlāk varēsiet drukāt lielformātā un kanvās) un otra – tās pašas bildes mazākā izmērā ( ko var ievietot internetā vai sūtīt e –pastā).
fotosesija ar draugu

 

F - „Ballīte” sesija . . . 80Ls (112 Eur)
Īpašu notikumu atzīmēšanai , kā lieliska izklaide var būt arī foto sesija. Piedāvājumā ir 3 stundas gan brīvdabā, gan telpās. Tā ir laba izklaide dzimšanas dienā, meiteņu ballītē ar pārģērbšanos un krāsošanos.
Rezultātā varēsiet izvēlēties 50 kadrus, kas tiks apstrādāti un ierakstīti CD, kurā būs viena mape ar augstas izšķirtspējas bildēm (ko vēlāk varēsiet drukāt lielformātā un kanvās) un otra – tās pašas bildes mazākā izmērā ( ko var ievietot internetā vai sūtīt e –pastā).
fotosesija ar draugu

 

Izbraukuma sesijas: Šajā piedāvājumā dodos pie jums ar savu gaismas aparatūru un uzstādu to jūsu izvēlētajā vietā. Šādu iespēju izmanto parasti svinībās kā papildu izklaidi viesiem. Tas ir jautri un jums par piemiņu paliks fotogrāfijas.
Cena šajā gadījumā veido dažādi aspekti, tāpēc tā ik reiz var būt atšķirīga, bet par visu var vienoties.
izbraukuma fotoststudijas

* bildes tiek apstrādātas programmā PhotoShop pēc jūsu vēlmēm - dabisks vai "žūrnāla vāka" rezultāts.